Thursday, May 31, 2007

Jest czego gratulować

Wszystkiego najlepszego dla małego Stasia i jego rodziców - Agaty i Adama Dmochów - cieszymy się z Wami BARDZO!!! Prosimy o więcej zdjęć :)
(Fot. Szczęśliwy i puszysty z dumy tata)

Ukłony i winszowania dla nowożeńców - Alicji i Mariusza - byliśmy z Wami sercem i myślami. Tu link do bloga (który dodajmy został założony pod inspiracją naszej skromnej stronki :) i do fantastycznych zdjęć ze ślubu. Cieszymy się, że tak wspaniałą uroczystość mieliście i żałujemy, że nie udało się nam być z Wami. Może spróbujemy Was odwiedzić w Alpach Francuskich...
(Fot. www.redwedding.pl)

Jak się okazuje, Parki rzeczywiście się skutecznie obronił, a w dodatku już dobry kawał czasu temu. Gratulacje Panie Doktorze!
Dodajmy, że zawodnik ten ugrzązł gdzieś w ostępach leśnych na wschodniej rubieży Germanii, ale postaramy się go stamtąd wyciągnąć :)
(Fot. autor nieznany)

3 comments:

giga (Agatunia1977) said...

Joa, kto by pomyślał, że w Waszym blogu natrafię na zdjęcia ślubne robione przez mojego kolegę (>Redwedding). Świat jest naprawdę mały :)

Joasia Michał i Marianna said...

Hej Agata, niestety nie znamy Twojego kolegi, a naprawde swietne zdjecia robi. Mozesz mu smialo przekazac. Zreszta fotki na Twojej stronie tez podziwiamy :) Pozdrowienia! Joasia

Anonymous said...

Domyślam się, że nie znacie :) Ech, kto by pomyślał, że razem zaczynaliśmy od Canona A60 :)